Enduro Warriors Challenge vol.3, Ендуро, Мъже

19.04.2015, Ксилифор, Велико Търново


Класиране

Място Състезател Година Клуб Етап 1 Етап 2 Етап 3 Етап 4 Етап 5 Резултат Разлика Точки
1 64 Иван Колев 1981 Ram Bikes 0:04:09.9 0:03:58.8 0:03:53.7 0:05:13.8 0:04:10.5 0:21:26.9 100
2 98 Добромир Добрев 1982 Enduro Warriors 0:04:27.3 0:04:25.9 0:03:22.1 0:05:23.4 0:04:03.7 0:21:42.6 0:15.70 80
3 17 Стоян Костанев 1989 Чета++ 0:04:38.0 0:04:39.2 0:03:15.5 0:05:08.2 0:04:12.9 0:21:53.9 0:27.00 65
4 22 Мирослав Кираджийски 1988 KEFFKENEFF 0:04:32.4 0:04:30.0 0:03:26.5 0:05:26.5 0:04:25.2 0:22:20.8 0:53.90 55
5 5 Стоян Върбанов 1993 Riders United 0:04:35.3 0:04:42.5 0:03:15.6 0:05:12.7 0:04:35.6 0:22:22.0 0:55.10 47
6 3 Боби Крумов 1992 Ram Bikes 0:05:07.0 0:04:22.1 0:03:17.7 0:05:26.4 0:04:23.6 0:22:37.1 1:10.20 40
7 31 Николай Георгиев 1988 Ghetto 0:04:54.2 0:04:43.1 0:03:29.7 0:05:26.2 0:04:27.8 0:23:01.1 1:34.20 34
8 8 Цветомир Георгиев 1991 Ram Factory Team 0:04:42.7 0:05:00.3 0:03:32.3 0:05:40.3 0:04:29.1 0:23:25.0 1:58.10 29
9 4 Bogdan Marin mtbtralils.ro./ Optim Bike 0:04:54.4 0:04:41.1 0:03:30.4 0:05:29.9 0:04:51.7 0:23:27.7 2:00.80
10 11 Калин Манолов 1990 KeffKeneff 0:04:48.4 0:04:47.8 0:03:31.6 0:05:35.8 0:04:44.4 0:23:28.2 2:01.30 25
11 19 Момчил Добрев 1986 Enduro Warriors 0:04:56.7 0:04:37.7 0:03:29.8 0:05:38.0 0:04:47.7 0:23:30.2 2:03.30 22
12 1 Михаил Банов 1994 0:04:47.1 0:04:48.1 0:03:48.7 0:05:29.0 0:04:42.8 0:23:36.0 2:09.10 20
13 43 Росен Яворов 1985 Riders United 0:05:02.2 0:05:04.3 0:03:41.7 0:05:50.8 0:05:00.0 0:24:39.1 3:12.20 18
14 34 Симеон Джанджев 1988 Shturkur Bike Team 0:05:03.6 0:04:54.3 0:03:51.9 0:05:54.1 0:04:57.5 0:24:41.6 3:14.70 16
15 56 Димитър Николов 1988 Riders United 0:05:51.3 0:05:07.2 0:03:32.7 0:05:46.1 0:04:40.2 0:24:57.6 3:30.70 14
16 25 Християн Христов 1988 0:05:06.9 0:05:03.3 0:03:44.5 0:05:57.3 0:05:19.5 0:25:11.8 3:44.90 12
17 38 Асен Гергинов 1986 Shturkur Bike Team 0:05:12.0 0:05:20.7 0:03:51.7 0:06:07.4 0:04:44.2 0:25:16.1 3:49.20 10
18 42 Андрей Цолев 1986 TrueRiders 0:06:01.0 0:05:11.5 0:03:41.3 0:05:41.3 0:04:45.0 0:25:20.4 3:53.50 9
19 13 Добромир Темнишки 1990 0:04:53.0 0:05:34.1 0:03:40.7 0:05:56.5 0:05:18.3 0:25:22.8 3:55.90 8
20 29 Павел Иванов 1988 Ghetto 0:05:06.9 0:05:16.7 0:04:07.3 0:06:10.0 0:05:15.0 0:25:56.0 4:29.10 7
21 41 Владимир Конушлиев 1986 Крива Спица 0:05:19.6 0:05:31.5 0:03:55.3 0:06:07.3 0:05:05.0 0:25:58.8 4:31.90 6
22 40 Dobrin Daniel 0:05:39.4 0:05:25.7 0:04:04.0 0:06:21.8 0:05:30.2 0:27:01.4 5:34.50
23 9 Кирил Найденов 1992 Тритон Екстрийм 0:06:11.8 0:05:43.6 0:03:58.9 0:06:06.2 0:05:11.2 0:27:12.0 5:45.10 5
24 7 Филип Хараламбов 1992 Champion Racing 0:05:57.2 0:05:12.6 0:04:21.6 0:06:45.2 0:05:14.5 0:27:31.4 6:04.50 4
25 97 Иво Милев 1990 Four Twenty 0:06:01.2 0:05:57.0 0:04:02.2 0:06:25.3 0:05:13.0 0:27:39.0 6:12.10 3
26 10 Християн Нешев 1991 0:05:17.8 0:05:37.9 0:04:20.4 0:06:41.7 0:05:56.9 0:27:54.8 6:27.90 2
27 6 Stoica George CPNT Brasov 0:05:53.8 0:05:54.7 0:04:31.5 0:06:45.3 0:05:29.3 0:28:34.8 7:07.90
28 32 Dumitrache Vlad Optim Bike 0:06:19.7 0:05:50.5 0:04:16.9 0:07:05.1 0:05:44.5 0:29:16.9 7:50.00
29 18 Гьоно Гьонов 1990 0:06:24.4 0:06:11.2 0:04:21.9 0:06:54.4 0:05:53.7 0:29:45.8 8:18.90 1
30 33 Mancas Victor Optim Bike 0:06:03.3 0:05:49.6 0:04:27.2 0:07:49.9 0:05:41.4 0:29:51.6 8:24.70
31 24 Ангел Коилов 1989 Крива Спица 0:06:14.7 0:06:05.2 0:04:29.5 0:06:51.8 0:06:11.4 0:29:52.8 8:25.90 1
32 21 Стоян Денчев 1989 Drag Zone 0:06:41.5 0:06:01.8 0:04:29.4 0:06:57.9 0:06:08.9 0:30:19.7 8:52.80 1
33 12 Цветан Цаков 1981 0:06:09.0 0:07:00.8 0:04:34.1 0:07:18.8 0:05:58.4 0:31:01.4 9:34.50 1
34 20 Йордан Дундов 1989 Drag Zone 0:06:51.4 0:06:20.8 0:05:03.2 0:06:36.7 0:06:10.7 0:31:02.9 9:36.00 1
35 39 Йордан Иванов 1986 0:06:31.5 0:07:02.5 0:04:41.5 0:07:14.1 0:07:09.6 0:32:39.4 11:12.50 1
36 36 Васил Ташев 1986 0:06:35.5 0:07:00.5 0:05:17.2 0:07:16.2 0:06:48.9 0:32:58.5 11:31.60 1
37 2 Асен Христов 1993 0:07:06.6 0:07:02.1 0:05:11.9 0:07:09.6 0:06:43.2 0:33:13.7 11:46.80 1